قیمت ها به روز نمی باشد، جهت استعلام تماس بگیرید

بین کالاهای مرتبط

بین برندهای مرتبط

NEXTABZAR.IR منتظر بمانید

درباره نکست ابزار

به نام خدا

گاهی اوقات توصیف اتفاقات پیرامونی ما میتونه سخت باشه، گاهی همراه با ناراحتی هست و گاهی با دنیایی از اتفاقات خوب که میتونه حالمون رو دگرگون کنه. این همان زندگی است که ما درون اون هستیم و هر روز برای بهبود اون تلاش میکنیم. ممکنه خیلی وقت ها تلاشتون موثر باشه ، خب البته بعضی وقت ها شکستی هم هست که میتونه شما رو تراشیده و استقامتتون برای هدف رو بیشتر کنه. می گن یک انسان فقط به سه چیز برای شادی واقعی در زندگی نیاز دارد، کسی برای عشق ورزیدن، کاری برای انجام دادن و چیزی برای امید داشتن.ما بچه های جوون نکست ابزار هم مخاطبینی داریم که عاشقشون هستیم و کاری که همیشه برای توسعه و بهبودش تلاش میکنیم و در نهایت خدایی که همواره بهش امیدوار بودیم .

مجموعه نکست ابزار زمانی که آغاز به کار کرد اهداف زیادی رو در برنامه توسعه خودش داشت که به لطف خدا همه اون ها دارن خوب پیش میرن، اول از همه کسب روزی حلال بوده که هیچوقت و در تمام شرایط فراموش نشده ، ما اعتقاد داریم کسب رزق و روزی حلال به زندگیمون برکت میده و وقتی ما از کار خودمون راضایت قلبی داشته باشیم میتونیم مخاطبمون رو هم راضی نگه داریم.

همونطور که گفتم رضایت موضوعی هست که همواره از فاکتور های اصلی ما بوده و البته ما معتقدیم این اصل باز هم به کسب و کار ما هویت میبخشه و میتونه ارتباط با شما را مستحکم تر از قبل کنه. هویت بخشیدن و بدست آوردن اعتماد شما عزیزان از مهمترین موضوعاتی بوده که ما همیشه به اون پرداختیم ، ما در نکست ابزار هموراه بزرگترین سرمایه رو اعتبار میدونیم، و این اعتبار بدست نمیاد مگر با حس اعتماد و رضایت شما از عملکرد ما.

نکست ابزار متشکل از تعدادی جوون هست که هرکودوم در جایگاهی که قراردارن همیشه در راستای اهدافی که در بالا به اونا اشاره کردم تلاش کردن.

مثلا وحید که به عنوان سرپرست حوزه IT تمام تلاشش رو میکنه تا سایت و سامانه نکست ابزار بدون خطا و ایراد برای شما لود بشه ، از کارای وحید اگر براتون بخوام بگم میتونم به غالب بندی سایت ، نحوه نمایش ، کد های پشت پرده و ... اشاره کنم. اون معتقد هستش میزان بسیار بالایی از رضایت مشتریان به نوع عملکرد سایت و جلوه بصری اون مروبط میشه . شما با وحید موافقید؟ نظراتتون رو برای اون بفرستید

یکی دیگه از بچه های پر تلاش نکست ابزار حسن هستش، حسن تجربه بسیار بالایی در حوزه بازار ابزار و تامین اجناس برای مشتریان داره، سوابق و عملکرد اون یکی از دلگرمی های تیم نکست ابزار هستش. البته قیمت گذاری و سیاست فروش مجموعه رو حسن تعیین میکنه و در واقع مدیر واحد تامین و فروش حسن هستش. نظر شما در مورد عملکرد حسن چطور هست؟ یا حسن چطوری میتونه عملکرد خودش رو بهبود ببخشه که رضایت مخاطبین خودش رو بتونه جلب کنه؟

از بهترین همکاران ما میشه به امیر و خانم نوروزی اشاره کرد که تولید محتوا سایت بر عهده این عزیزان و همکارانشون هست. هممون میدونیم که امروز یکی از مواردی که میتونه بازدهی سایت رو بالا ببره تولید محتوا هست که البته تولید محتوا خودش معقوله بسیار وسیعی رو شامل میشه، مثل شبکه های اجتماعی و توضیحات در محصولات سایت و ... حالا به نظر شما عملکرد بچه ها توی این زمینه چطور بوده؟ اگر نظر و یا پیشنهادی دارید حتما بهشون بگید. نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما بسیار برای نکست ابزار حائز اهمیت هست

ما تمام تلاشمون رو میکنیم تا به اون جمله ای که در ابتدای صحبت هام خدمتتون گفتم برسیم : می گن یک انسان فقط به سه چیز برای شادی واقعی در زندگی نیاز دارد، کسی برای عشق ورزیدن، کاری برای انجام دادن و چیزی برای امید داشتن.